Hurtownia Leków
Weterynaryjnych

WETERPOL - Hurtownia polecana przez lekarzy weterynarii.

WETERPOL Sp. z o.o
99-100 Łęczyca, Gawrony 98
tel. 24 722 33 73 | fax 24 722 35 21

Filia :
99-400 Łowicz, ul. Żabia 4
tel. 46 837 10 35 | tel./fax 46 837 06 80

Historia

Hurtownia Leków Weterynaryjnych WETERPOL rozpoczęła swoją działalność w 1990r. Główną siedzibą firmy, od początku jej istnienia, jest miejscowość Gawrony w gminie Łęczyca w województwie Łódzkim. Hurtownia powstała w odpowiedzi na potrzeby prywatyzującego się polskiego rynku weterynaryjnego. Została założona przez Jana Tercjaka, praktykującego lekarza weterynarii, jako jednoosobowa działalność gospodarcza. W 2003r. przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak pozostaje nadal firmą rodzinną bez udziału kapitału zewnętrznego.


Rozwój

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu właścicieli oraz pracowników hurtowni już po kilku latach działalności WETERPOL uplasował się w pierwszej piątce dystrybutorów produktów leczniczych weterynaryjnych w Polsce. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem wszystkich liczących się producentów krajowych i zagranicznych i dzięki temu zapewnia pełną ofertę dostępnych w Polsce leków weterynaryjnych oraz duży wybór pasz, karm, sprzętu weterynaryjnego, akcesoriów do hodowli i pielęgnacji zwierząt gospodarskich i domowych, środków deratyzacyjnych, dezynfekcyjnych i dezynsekcyjnych. Dla wygody naszych odbiorców zapewniamy odpowiednie stany magazynowe produktów oraz sprawną realizację dostaw nietypowych na indywidualne zamówienie.

filiaAktywność i skuteczność hurtowni WETERPOL sprawiła, że jest ona doceniania przez coraz większe grono odbiorców. Zaowocowało to otwarciem w 1993 r. filii w Łowiczu przy ul.Ogińskiego 29 oraz wzrostem zatrudnienia i rozszerzeniem taboru transportowego. W 2004 r. filia zyskała nową, większą siedzibę w budynku przy ul.Żabiej 4 w Łowiczu. Dzięki systematycznemu rozwojowi firmy centrala hurtowni w Gawronach także podlegała systematycznej rozbudowie. Obecnie dysponujemy obszernym magazynem zaopatrzonym w dwa odrębne pomieszczenia chłodnicze oraz oddzielną halę służącą do składowania pasz i dodatków żywieniowych.

Od 2005r. firma pracuje w oparciu o nowoczesny system komputerowy, który pozwala na lepsze dostosowanie naszej hurtowni do oczekiwań klientów i dostawców oraz szybko zmieniających się przepisów prawa i wymogów dobrej praktyki dystrybucyjnej.

W celu poprawienia jakości obsługi naszych klientów w 2013r. Został zainstalowany nowoczesny system monitoringu wydawania produktów leczniczych , który pozwala na zminimalizowanie pomyłek podczas realizacji zamówień.

Przez długoletni okres swojej działalności WETERPOL Sp. z o. o. wypracował sobie opinię solidnego i wypłacalnego partnera, a przez odbiorców jest postrzegany jako firma, która zapewnia kompleksową obsługę, wszechstronną pomoc, dogodne terminy dostaw i prawidłowe warunki przechowywania i transportu produktów.

Partnerzy

Jesteśmy członkiem:


Polskiej Grupy Weterynaryjnej